Menu
Your Cart

Hakkımızda

HERENCIA By EDESSA

Edessa Seramik büyüyerek dönüşüyor. .
Edessa Seramik yeni adıyla hizmete devam ediyor. 2005 yılından bu yana dünyaya hizmet veren Edessa Seramik artık Herencia olarak yoluna devam ediyor..
Şirketimiz 2005 yılında Edessa Seramik olarak porselen ve züccaciye sektörüne giriş yapmıştır. % 100 Türk sermayeli ve sektörün öncü firmalarından biri olan şirketimiz 15.000 M2 açık, 10.000 M2 kapalı üretim sahalarına sahiptir. .
Seramik ve porselen alanında dünyadaki son teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip eden şirketimiz tasarım ve üretim uygulamalarında sektörün öncüleri arasındadır. .
Başlıca ürün gruplarımız yemek setleri, kahvaltı setleri, çay ve kahve setleri, katlı kurabiyelik, sunum tabakları ve çerezliklerdir. .
Dijital baskı teknolojisi ile üretmiş olduğumuz dekorlu ürünlerimizde boya, sır içerisinde olduğu için gıda ile temasa uygun ürünlerdir..
Halihazırda 500'e yakın özgün desenimiz bulunmakta ve her geçen gün bunlara yenileri eklenmektedir. .
Edessa markası ile çıktığımız bu yola, yeni projeler için bizi heyecanlandıran tescilli markamız “Herencia” ile devam etme kararı almış bulunmaktayız..
Sahip olduğumuz TSE, TUV, SGS Kalite, İSO kalite belgelerimizle, Herencia markamız ile 60 ülkeye yaptığımız ihracatımıza yeni ülkeler katarak devam edeceğiz..
Uygarlığın doğduğu şehirden dünya sofralarına Herencia ile zarafet katıyoruz..

Fabrika - Üretim